Hej.
Är det någon på detta forum som har en LGU8120 eller vet någon som har.Är det en bra eller dålig telefon?Fick erbjudande ifrån 3mobil skulle få en LGU8120 utan kostnad.
Hej.
Är det någon på detta forum som har en LGU8120 eller vet någon som har.Är det en bra eller dålig telefon?Fick erbjudande ifrån 3mobil skulle få en LGU8120 utan kostnad.
Jag har hört att den är ok, men inte mer. Själv har jag en Motorola E1000 som jag är nöjd med, du kan ju kolla på den också. Den känns lite smidigare eftersom den inte är vikbar, samt att den har bluetooth.
när nu e inne i telefon tagen så kan ni ju tipsa mig om en bra telefon.
men den skall inte vara för dyr heller!
krav:
bluetooth
mms
+ det vanliga :wink:
har en nokia 6310i nu men knapparna börjar ge upp!!
men den har allt jag behöv utom mms. känns som det skall behövas snart så...
/mami
VU+ Duo2 DVB-C + Twin DVB-S2 med OpenVix.
Parabol: 1x Universal LNB + Rotor
Min svåger har skaffat en riktigt läcker telefon (kan man kalla en telefon läcker?) Har dock ingen aning om hur bra den är...Ursprungligen postat av mami
http://direct.motorola.com/SWD/web_p...roductid=29236
Känner mins 5 st som har en LGU8120 samtliga har krånglat.Ursprungligen postat av stwa
Ursprungligen postat av ElFeo
oj ja tror nog läcker passar in i beskrivandet..
dyr va den också![]()
VU+
jag har haft en LGU8120.. tills jag vart rånad på stan!
Jag var nöjd med den.. Dock hade jag lite problem med att mikrofonen skrapade lite.. men det löser ju garantin!
Funderar på att köpa mig en ny likadan!