Njaa... Att ändrat nått i 2LANG/2SUB vet jag inget om men har du kollat din switch och dina huvud och så parabolen står rätt?
Njaa... Att ändrat nått i 2LANG/2SUB vet jag inget om men har du kollat din switch och dina huvud och så parabolen står rätt?
Alla frågor/problem som ni har angående servern kan ni ställa till mig via pm. Övriga frågor ska ställas i forumet under respektive avdelning.
Har något liknade problem som "masten". Har en 7025+ Gemeni, MgCamd och NewCs av senaste "modell". Har gjort som alla har skrivit men bilden på CD fryser efter ett tag och får startas om via "Blå/Grön" och V***AT för jag ingen bild på alls. Har provat flera olika metoder. Testat boxen hos en kompis med samma resultat. Kör nu med en 600 på CD och det fungerar klockrent. Har nu hållt på med detta problemet ca en vecka och börjar tröttna på detta. Är det någon som har någon bra lösning????
Tacksam för all hjälp!