-
Medlem
TV8 Ute nu?
Satt och läste dagen reklamskörd på dass igår och i en av elektronik-kedjornas blad så var Boxers reklam uppdaterad med en röd ruta om att man från och med nu kan se TV3 ZTV & TV8 gratis :shock: Så jag gjorde en kanalsökning men TV8 hittades ej. Dom andra hade jag redan men att TV8 skulle var igång redan nu hade jag ingen aning om, är det någon som får in den?
-
Seniormedlem
Jag får inte in de....Tv8 skulle börjar sända någon gång under sommmaren har jag för mig
-
Medlem
På boxers hemsida står de att TV8 ska finnas tillgänglig 30 April men hela landet kommer inte att få tillgång till den. Undra om man får in den sen då :?:
-
Medlem
Kika här: http://www.teracom.se/?page=508
Dom orter som snart får den femte muxen kommer att se den kanalen.
-
Medlem
Med i TV
Kan de inte slå ihjäl med i TV eller vad TV4s chatkanal heter och ge hela sverige TV8 istället. Det är många år sedan jag såg TV8 men det måste vara bättre än Med i TV i alla fall.
-
Medlem
Aj fan då kommer jag inte att få in den då :evil: Kommer hela sveriga att förses med 5 muxar eller varför ser de ut som de gör?
Taggar för det här ämnet
Behörigheter för att posta
- Du får inte posta nya ämnen
- Du får inte posta svar
- Du får inte posta bifogade filer
- Du får inte redigera dina inlägg
-
Forumets regler